Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JDB JORDAN STICKER ATTACK
JDB JORDAN STICKER ATTACK
JDB JORDAN STICKER ATTACK
JDB JORDAN STICKER ATTACK
Код на производ:
(856923-001)
NIKE

JDB JORDAN STICKER ATTACK

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална Цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
600 ДЕН
Заштеда: 490 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4 XS
  • 4- *
  • 5 S
  • 5- *
  • 6 M
  • 6- *
  • 7 L
  • 7- *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""