Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE SWOOSH BAND ICNCLSH BRA
NIKE SWOOSH BAND ICNCLSH BRA
NIKE SWOOSH BAND ICNCLSH BRA
NIKE SWOOSH BAND ICNCLSH BRA
Код на производ:
(CT3787-010)
NIKE

NIKE SWOOSH BAND ICNCLSH BRA

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Зачувајте во листата на желби
NIKE SWOOSH BAND ICNCLSH BRA е женски спортски градник што ќе ви ја обезбеди потребната поддршка за време на вежбањето. Смелиот дизајн дава врвна удобност на вашиот тренинг. DRI-FIT технологијата, која ја контролира влажноста, ви овозможува да останете суви и фокусирани. Овој спортски градник Nike е одличен избор за спортски активности како што се фитнес, пилатес, јога или вежбање во теретана. Мазната и лесна ткаенина ви дава удобност, а ремените на задната страна ја обезбедуваат потребната поддршка. Nike натписот и логото го нагласуваат спортскиот изглед. Спецификации: • Женски градник за тренинг • Технологија Dri-FIT • Ремени на грбот • Дозволено перење во машина • Материјал: 82% полиестер, 18% спандекс • Боја: црна, розова • Код на производ: CT3787-010 .
Подетално

NIKE SWOOSH BAND ICNCLSH BRA е женски спортски градник што ќе ви ја обезбеди потребната поддршка за време на вежбањето.

Смелиот дизајн дава врвна удобност на вашиот тренинг.

DRI-FIT технологијата, која ја контролира влажноста, ви овозможува да останете суви и фокусирани.

Овој спортски градник Nike е одличен избор за спортски активности како што се фитнес, пилатес, јога или вежбање во теретана.

Мазната и лесна ткаенина ви дава удобност, а ремените на задната страна ја обезбедуваат потребната поддршка.

Nike натписот и логото го нагласуваат спортскиот изглед.

Спецификации:

• Женски градник за тренинг

• Технологија Dri-FIT

• Ремени на грбот

• Дозволено перење во машина

• Материјал: 82% полиестер, 18% спандекс

• Боја: црна, розова

• Код на производ: CT3787-010

Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

NIKE SWOOSH BAND ICNCLSH BRA е женски спортски градник што ќе ви ја обезбеди потребната поддршка за време на вежбањето.

Смелиот дизајн дава врвна удобност на вашиот тренинг.

DRI-FIT технологијата, која ја контролира влажноста, ви овозможува да останете суви и фокусирани.

Овој спортски градник Nike е одличен избор за спортски активности како што се фитнес, пилатес, јога или вежбање во теретана.

Мазната и лесна ткаенина ви дава удобност, а ремените на задната страна ја обезбедуваат потребната поддршка.

Nike натписот и логото го нагласуваат спортскиот изглед.

Спецификации:

• Женски градник за тренинг

• Технологија Dri-FIT

• Ремени на грбот

• Дозволено перење во машина

• Материјал: 82% полиестер, 18% спандекс

• Боја: црна, розова

• Код на производ: CT3787-010

Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Градник CZ7733-004
2.152 ДЕН
Заштеда 20%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Градник CZ7192-615
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Помош