Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LK FZ HDY SET
LK FZ HDY SET
LK FZ HDY SET
LK FZ HDY SET
LK FZ HDY SET
LK FZ HDY SET
LK FZ HDY SET
LK FZ HDY SET
LK FZ HDY SET
LK FZ HDY SET
Детски тренерки
Код на производ:
(GG3541)
adidas

LK FZ HDY SET

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 56 *
 • 62 *
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 *
 • 134 *
 • 140 *
 • 152 *
 • 158 *
 • 164 *
 • 170 *
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Нема сонце? Нема проблем. Овој детски adidas комплет тренерки носи боја и топлина во играта на децата. Подетално

adidas Тренерки LK FZ HDY СЕТ

Нема сонце? Нема проблем.

Овој детски adidas комплет тренерки носи боја и топлина во играта на децата.

На дуксерот има патент по целата должина, ребрести манжетни и капуљача.

Овие тренерки нудат голем комфор и удобност при секоја детска игра.

Спецификации:

 • Боја: Сина / Црна

 • За деца

 • Шифра на артикл: GG3541

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Тренерки LK FZ HDY СЕТ

Нема сонце? Нема проблем.

Овој детски adidas комплет тренерки носи боја и топлина во играта на децата.

На дуксерот има патент по целата должина, ребрести манжетни и капуљача.

Овие тренерки нудат голем комфор и удобност при секоја детска игра.

Спецификации:

 • Боја: Сина / Црна

 • За деца

 • Шифра на артикл: GG3541

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош