Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW HRTG TOP SS
W NSW HRTG TOP SS
W NSW HRTG TOP SS
W NSW HRTG TOP SS
Женска маица
Код на производ:
(BQ9555-011)
NIKE

W NSW HRTG TOP SS

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.512 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Heritage е женска маица со модерен дизајн за секојдневно носење. Оваа маица во Windrunner стилот е изработена од мек и лесен памук. Подетално

Nike Sportswear Heritage е женска маица со модерен дизајн за секојдневно носење.

Оваа маица во Windrunner стилот е изработена од мек и лесен памук.

Знакот Nike на левата страна на градите и контрастните бои придонесуваат за попривлечен изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% памук
 • Боја: црна / бела
 • Шифра на артикл: BQ9555-011
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Heritage е женска маица со модерен дизајн за секојдневно носење.

Оваа маица во Windrunner стилот е изработена од мек и лесен памук.

Знакот Nike на левата страна на градите и контрастните бои придонесуваат за попривлечен изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% памук
 • Боја: црна / бела
 • Шифра на артикл: BQ9555-011
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица BV6175-591
Женската маица Nike Sportswear Essential T-shirt е направена од мек и удобен памук. Ов...
1.432 ДЕН
Заштеда 20%
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица CZ8632-113
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица CZ8612-808
Женската маица Nike W NSW Heritage SS Top HBR е комбинација на култниот стил од минатот...
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Помош