Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YG LOGO CREW
YG LOGO CREW
YG LOGO CREW
YG LOGO CREW
YG LOGO CREW
YG LOGO CREW
YG LOGO CREW
YG LOGO CREW
YG LOGO CREW
YG LOGO CREW
Детски дуксер
Код на производ:
(GD6338)
adidas

YG LOGO CREW

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална Цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.750 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 56 *
 • 62 * 57-62
 • 68 * 63-68
 • 74 * 69-74
 • 80 * 74-80
 • 86 * 81-86
 • 92 * 87-92
 • 98 * 93-98
 • 104 * 99-104
 • 110 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas LOGO CREW SWEATSHIRT е тесен крој на  детски дуксер со отпечатено лого на adidas. Направен е од комбинација на памук и француски фротир за да обезбедува целодневна удобност. Подетално

adidas LOGO CREW SWEATSHIRT е тесен крој на  детски дуксер со отпечатено лого на adidas.

Направен е од комбинација на памук и француски фротир за да обезбедува целодневна удобност.

Логото на adidas во контрастна боја и широки ластици на ракавите и ременот додаваат спортска автентичност.

 

Спецификации:

 • Дуксер за активности во слободно време

 • Ластици на ракави и ременот

 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер, француски фротир

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GD6338

Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
56
62 0-3м 57-62
68 3-6м 63-68
74 6-9м 69-74
80 9-12м 74-80
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
104 3-4 г. 99-104
110
116
122
128
134
140
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas LOGO CREW SWEATSHIRT е тесен крој на  детски дуксер со отпечатено лого на adidas.

Направен е од комбинација на памук и француски фротир за да обезбедува целодневна удобност.

Логото на adidas во контрастна боја и широки ластици на ракавите и ременот додаваат спортска автентичност.

 

Спецификации:

 • Дуксер за активности во слободно време

 • Ластици на ракави и ременот

 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер, француски фротир

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GD6338

Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
56
62 0-3м 57-62
68 3-6м 63-68
74 6-9м 69-74
80 9-12м 74-80
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
104 3-4 г. 99-104
110
116
122
128
134
140
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош