Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JORDAN JDB JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP
Детски дуксер
Код на производ:
(857968-023)
NIKE

JORDAN JDB JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална Цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.494 ДЕН
Заштеда: 996 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 XXS
 • 4 XS
 • 5 S
 • 6 M
 • 7 L
 • 8 XL
 • 9 *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike JORDAN JDB JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP е детски дуксер за момчиња на возраст од 4 до 10 години. Современиот дизајн носи врвен комфор и привлечен изглед. Подетално

Nike JORDAN JDB JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP е детски дуксер за момчиња на возраст од 4 до 10 години.

Современиот дизајн носи врвен комфор и привлечен изглед.

Овој дуксер е направен од материјали што даваат чувство на мекост и удобност.

Во џебовите децата можат да ги греат рацете или да ги чуваат своите предмети.

Еластичните делови околу половината и на ракавите спречуваат непотребни движења.

Интересен избор на бои и Jordan графиката придонесува за впечатлив и привлечен изглед.

Децата ќе се чувствуваат пријатно во овој дуксер во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Прикажана боја: црна и црвена
 • Шифра на артикл: 857968-023
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike JORDAN JDB JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP е детски дуксер за момчиња на возраст од 4 до 10 години.

Современиот дизајн носи врвен комфор и привлечен изглед.

Овој дуксер е направен од материјали што даваат чувство на мекост и удобност.

Во џебовите децата можат да ги греат рацете или да ги чуваат своите предмети.

Еластичните делови околу половината и на ракавите спречуваат непотребни движења.

Интересен избор на бои и Jordan графиката придонесува за впечатлив и привлечен изглед.

Децата ќе се чувствуваат пријатно во овој дуксер во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Прикажана боја: црна и црвена
 • Шифра на артикл: 857968-023
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 857423-E4F
Големини: 2XS - 2-3 год; XS - 3-4 год; S - 4-5 год; M - 5-6 год; L ...
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 857422-R78
Големини: 2XS - 2-3 год; XS - 3-4 год; S - 4-5 год; M - 5-6 год; L ...
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""