Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YG PES TS
Детски тренерки
Код на производ:
(GD6177)
adidas

YG PES TS

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
1.812 ДЕН
Заштеда: 976 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 56 *
 • 62 * 57-62
 • 68 * 63-68
 • 74 * 69-74
 • 80 * 74-80
 • 86 * 81-86
 • 92 * 87-92
 • 98 * 93-98
 • 104 * 99-104
 • 110 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Оваа удобна тренерка е направена  од ткаенина од трико. Го има логото на adidas на страничниот дел и има еластичен струк и ребрести манжетни кои им даваат стабилна форма на долниот дел тренерки. Подетално

Оваа удобна тренерка е направена  од ткаенина од трико. Го има логото на adidas на страничниот дел и има еластичен струк и ребрести манжетни кои им даваат стабилна форма на долниот дел тренерки.

Тренерките се направени од рециклиран полиестер за да се заштедат ресурси и за да се намалат штетните влијанија во природата.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: розова / темносина - power pink/signal pink
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Тренерки за девојчиња - тинејџери
 • Шифра на артикл: GD6177
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
56
62 0-3м 57-62
68 3-6м 63-68
74 6-9м 69-74
80 9-12м 74-80
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
104 3-4 г. 99-104
110
116
122
128
134
140
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Оваа удобна тренерка е направена  од ткаенина од трико. Го има логото на adidas на страничниот дел и има еластичен струк и ребрести манжетни кои им даваат стабилна форма на долниот дел тренерки.

Тренерките се направени од рециклиран полиестер за да се заштедат ресурси и за да се намалат штетните влијанија во природата.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: розова / темносина - power pink/signal pink
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Тренерки за девојчиња - тинејџери
 • Шифра на артикл: GD6177
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
56
62 0-3м 57-62
68 3-6м 63-68
74 6-9м 69-74
80 9-12м 74-80
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
104 3-4 г. 99-104
110
116
122
128
134
140
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas XFG 3-STRIPES PRIMEGREEN TRACKSUIT се тренерки за девојчиња кои топлат пред и по...
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.190 ДЕН
Заштеда 20%
3.988 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""