Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW HRTG CREW FLC
W NSW HRTG CREW FLC
W NSW HRTG CREW FLC
W NSW HRTG CREW FLC
Женски дуксер
Код на производ:
(AR2505-629)
NIKE

W NSW HRTG CREW FLC

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.373 ДЕН
Заштеда: 1.017 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женскиот дуксер Nike Sportswear Heritage е направен од мек материјал, едноставен крој и нуди целодневна удобност. Подетално

Женскиот дуксер Nike Sportswear Heritage е направен од мек материјал, едноставен крој и нуди целодневна удобност.

Спецификации:

 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Перење во машина

 • Боја: розова, бела

 • Шифра на артикл: AR2505-629

Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женскиот дуксер Nike Sportswear Heritage е направен од мек материјал, едноставен крој и нуди целодневна удобност.

Спецификации:

 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Перење во машина

 • Боја: розова, бела

 • Шифра на артикл: AR2505-629

Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike Air Women's Crew е женски lifestyle дуксер со привлечен дизајн. Меката и лесна...
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
NIKE дуксерот W NSW HRTG CREW FLC SB е направен од меки и топли материјали. Кројот ја н...
2.373 ДЕН
Заштеда 30%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
NIKE дуксерот W NSW HRTG CREW FLC SB е направен од меки и топли материјали. Кројот ја н...
2.543 ДЕН
Заштеда 25%
3.390 ДЕН
Помош