Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COCOMO GIRLS JACKET
COCOMO GIRLS JACKET
COCOMO GIRLS JACKET
COCOMO GIRLS JACKET
Код на производ:
(CCMT183311-46)
COCOMO

COCOMO GIRLS JACKET

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4 4
  • 6 6
  • 8 8
  • 10 10
  • 12 12
  • 14 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд COCOMO
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 4
6 6
8 8
10 10
12 12

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд COCOMO
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 4
6 6
8 8
10 10
12 12

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""