Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА CALL ЦЕНТАР ЗА BLACK WEEK

Понеделник - Сабота од 8 до 19ч

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

MEN'S SWEATSHIRT
MEN'S SWEATSHIRT
MEN'S SWEATSHIRT
MEN'S SWEATSHIRT
Код на производ:
(S197M04-08)
RANG

MEN'S SWEATSHIRT

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
850 ДЕН
Заштеда: 1.040 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XS *
  • XS *
  • S *
  • M *
  • L *
  • XL *
  • 2XL *
  • 3XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд RANG
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд RANG
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер S197M01-02
756 ДЕН
Заштеда 60%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер S197M01-08
756 ДЕН
Заштеда 60%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер S197M04-02
850 ДЕН
Заштеда 55%
1.890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""