Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WOMEN'S SWEATSHIRT
WOMEN'S SWEATSHIRT
WOMEN'S SWEATSHIRT
WOMEN'S SWEATSHIRT
Код на производ:
(S197W10-0218)
RANG

WOMEN'S SWEATSHIRT

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
716 ДЕН
Заштеда: 1.074 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS *
  • S *
  • M *
  • L *
  • XL *
  • 2XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд RANG
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд RANG
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер S197W10-0875
716 ДЕН
Заштеда 60%
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер S197W02-50
985 ДЕН
Заштеда 55%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер S197W02-08
985 ДЕН
Заштеда 55%
2.190 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""