Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LADIES RESORT T-SHIRT
LADIES RESORT T-SHIRT
LADIES RESORT T-SHIRT
LADIES RESORT T-SHIRT
LADIES RESORT T-SHIRT
LADIES RESORT T-SHIRT
Код на производ:
(ELO191240-03)
ELLESSE

LADIES RESORT T-SHIRT

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална Цена
1.090 ДЕН
Моментална Цена
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • XXL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
M M
L L
XL XL
XS XS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
M M
L L
XL XL
XS XS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица ELA201F801-05
712 ДЕН
Заштеда 20%
890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица ELA201F803-10
712 ДЕН
Заштеда 20%
890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""