Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK ICNCLSH FAST TGHT 7_8
W NK ICNCLSH FAST TGHT 7_8
W NK ICNCLSH FAST TGHT 7_8
W NK ICNCLSH FAST TGHT 7_8
W NK ICNCLSH FAST TGHT 7_8
W NK ICNCLSH FAST TGHT 7_8
W NK ICNCLSH FAST TGHT 7_8
W NK ICNCLSH FAST TGHT 7_8
W NK ICNCLSH FAST TGHT 7_8
W NK ICNCLSH FAST TGHT 7_8
W NK ICNCLSH FAST TGHT 7_8
W NK ICNCLSH FAST TGHT 7_8
W NK ICNCLSH FAST TGHT 7_8
W NK ICNCLSH FAST TGHT 7_8
W NK ICNCLSH FAST TGHT 7_8
W NK ICNCLSH FAST TGHT 7_8
W NK ICNCLSH FAST TGHT 7_8
W NK ICNCLSH FAST TGHT 7_8
Женски хеланки
Код на производ:
(CJ2458-010)
NIKE

W NK ICNCLSH FAST TGHT 7_8

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.464 ДЕН
Заштеда: 1.326 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Icon Clash Fast женските хеланки ќе ве направат посебни на патеката. Растегливиот маеријал ви дава максимална подвижност. Подетално

Nike Icon Clash Fast женските хеланки ќе ве направат посебни на патеката.

Растегливиот маеријал ви дава максимална подвижност.

Принтот е инспириран од јапонската вештина китсуги. Ја следат филозофијата на несовршеност и убавина во сè што е природно.

Материјалот од кој се направени е мек и удобен.

Направени се од најмалку 50% рециклиран полиестер.

Dri-FIT технологијата ја апсорбира потта од вашата кожа и ви овозможува да останете суви.

Сите ваши ситници можете да ги чувате во џебот на струкот.

Мекото поставување ги прави уште поудобни, особено кога станува збор за тренинг.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Широк појас

 • Тесен крој

 • Должина: 7/8

 • Перење во машина

 • Состав на материјал: 83% полиестер, 17% спандекс

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CJ2458-010

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Icon Clash Fast женските хеланки ќе ве направат посебни на патеката.

Растегливиот маеријал ви дава максимална подвижност.

Принтот е инспириран од јапонската вештина китсуги. Ја следат филозофијата на несовршеност и убавина во сè што е природно.

Материјалот од кој се направени е мек и удобен.

Направени се од најмалку 50% рециклиран полиестер.

Dri-FIT технологијата ја апсорбира потта од вашата кожа и ви овозможува да останете суви.

Сите ваши ситници можете да ги чувате во џебот на струкот.

Мекото поставување ги прави уште поудобни, особено кога станува збор за тренинг.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Широк појас

 • Тесен крој

 • Должина: 7/8

 • Перење во машина

 • Состав на материјал: 83% полиестер, 17% спандекс

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CJ2458-010

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки CU3116-010
Nike SWOOSH RUN W 7/8 RUNNING TIGHTS се женски хеланки за трчање. Тие се многу удобни и...
2.373 ДЕН
Заштеда 30%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 831128-429
4.295 ДЕН
Заштеда 50%
8.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки BV0038-010
2.093 ДЕН
Заштеда 30%
2.990 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""