Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W UC WV TT
W UC WV TT
W UC WV TT
W UC WV TT
W UC WV TT
W UC WV TT
W UC WV TT
W UC WV TT
W UC WV TT
W UC WV TT
Женски дуксер
Код на производ:
(GD4554)
adidas

W UC WV TT

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална Цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
2.792 ДЕН
Заштеда: 1.196 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas WOMEN UNLEASH CONFIDENCE WOVEN TRACKTOP е женски lifestyle дуксер. Секогаш треба да нѐ засега влијанието врз животната средина и светот околу нас. Додека се стремите да ги остварите своите цели, adidas се залага за ставање крај и решавање на проблемот со пластичен отпад. Подетално

adidas WOMEN UNLEASH CONFIDENCE WOVEN TRACKTOP е женски lifestyle дуксер.

Секогаш треба да нѐ засега влијанието врз животната средина и светот околу нас.

Додека се стремите да ги остварите своите цели, adidas се залага за ставање крај и решавање на проблемот со пластичен отпад.

Овој дуксер е направен од рециклиран пластичен материјал на adidas за зачувување и заштита на природата.

Атрактивниот дизајн ќе го сврти вниманието на другите и ќе ги мотивира да се вклучат во зачувувањето на планетата.

Спецификации:

 • Lifestyle дуксер
 • Странични џебови
 • Еластична половина
 • Лого на adidas на задната страна со мрежест дел
 • Патент по целата должина
 • Висока јака
 • AEROREADY ткаенина што ја отстранува потта
 • Атрактивен дизајн
 • Направен е од Primegreen - висококвалитетни рециклирани материјали
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: GD4554
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL XL 110 - 118
M M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas WOMEN UNLEASH CONFIDENCE WOVEN TRACKTOP е женски lifestyle дуксер.

Секогаш треба да нѐ засега влијанието врз животната средина и светот околу нас.

Додека се стремите да ги остварите своите цели, adidas се залага за ставање крај и решавање на проблемот со пластичен отпад.

Овој дуксер е направен од рециклиран пластичен материјал на adidas за зачувување и заштита на природата.

Атрактивниот дизајн ќе го сврти вниманието на другите и ќе ги мотивира да се вклучат во зачувувањето на планетата.

Спецификации:

 • Lifestyle дуксер
 • Странични џебови
 • Еластична половина
 • Лого на adidas на задната страна со мрежест дел
 • Патент по целата должина
 • Висока јака
 • AEROREADY ткаенина што ја отстранува потта
 • Атрактивен дизајн
 • Направен е од Primegreen - висококвалитетни рециклирани материјали
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: GD4554
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL XL 110 - 118
M M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""