Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

E CAMO LIN SWEA
E CAMO LIN SWEA
E CAMO LIN SWEA
E CAMO LIN SWEA
E CAMO LIN SWEA
E CAMO LIN SWEA
E CAMO LIN SWEA
E CAMO LIN SWEA
E CAMO LIN SWEA
E CAMO LIN SWEA
Машки дуксер
Код на производ:
(EI9728)
adidas

E CAMO LIN SWEA

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.541 ДЕН
Заштеда: 847 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот дуксер со капуљача аdidas E CAMO LIN SWEA е супер парче за во вашата гардероба. Направен е од мек памук кој нуди целодневна удобност. Подетално

Машкиот дуксер со капуљача аdidas E CAMO LIN SWEA е супер парче за во вашата гардероба.

Направен е од мек памук кој нуди целодневна удобност.

На предната страна, на градите е обележано логото на аdidas, а кенгур џебот ги одржува вашите раце топли.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Дуксер со долги ракави

 • Капуљача

 • „Кенгур“ џебови на предната страна

 • Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: EI9728

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машкиот дуксер со капуљача аdidas E CAMO LIN SWEA е супер парче за во вашата гардероба.

Направен е од мек памук кој нуди целодневна удобност.

На предната страна, на градите е обележано логото на аdidas, а кенгур џебот ги одржува вашите раце топли.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Дуксер со долги ракави

 • Капуљача

 • „Кенгур“ џебови на предната страна

 • Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: EI9728

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош