Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W 3S DK CREW
W 3S DK CREW
W 3S DK CREW
W 3S DK CREW
W 3S DK CREW
W 3S DK CREW
W 3S DK CREW
W 3S DK CREW
W 3S DK CREW
W 3S DK CREW
Женски дуксер
Код на производ:
(GC6943)
adidas

W 3S DK CREW

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas W 3-STRIPES DOUBLEKNIT SWEATSHIRT е многу пријатен женски дуксер со долги ракави. Класичните линии на adidas, модерниот дизајн и стандардниот крој даваат интересен изглед. Подетално

adidas W 3-STRIPES DOUBLEKNIT SWEATSHIRT е многу пријатен женски дуксер со долги ракави.

Класичните линии на adidas, модерниот дизајн и стандардниот крој даваат интересен изглед.

Препознатливото брендирање на adidas го прави овој дуксер привлечен.

Меките материјали од кои е направен дуксерот ви овозможуваат удобност во текот на целиот ден.

Технологијата Aeroready ја апсорбира влагата и ви помага да останете суви и фокусирани на сите дневни предизвици.

Оваа маица со долги ракави е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: памук и полиестер

 • Regular fit

 • Дозволена е машина за перење

 • Прикажана боја: црна

 • Шифра на артикл: GC6943

Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL XL 110 - 118
M M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas W 3-STRIPES DOUBLEKNIT SWEATSHIRT е многу пријатен женски дуксер со долги ракави.

Класичните линии на adidas, модерниот дизајн и стандардниот крој даваат интересен изглед.

Препознатливото брендирање на adidas го прави овој дуксер привлечен.

Меките материјали од кои е направен дуксерот ви овозможуваат удобност во текот на целиот ден.

Технологијата Aeroready ја апсорбира влагата и ви помага да останете суви и фокусирани на сите дневни предизвици.

Оваа маица со долги ракави е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: памук и полиестер

 • Regular fit

 • Дозволена е машина за перење

 • Прикажана боја: црна

 • Шифра на артикл: GC6943

Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL XL 110 - 118
M M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ESSENTIALS LINEAR CREWNECK е женска маица со долги ракави. Таа е многу пријатна....
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
аdidas W BADGE OF SPORT CREW SWUETSHIRT е женски дуксер кој е многу пријатен. Класичнит...
2.316 ДЕН
Заштеда 25%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas Womens Shanghai2London Sweatshirt е lifestyle дуксер за жени кој потсетува ...
2.950 ДЕН
Заштеда 20%
3.688 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""