Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W 3S DK FZ S HD
W 3S DK FZ S HD
W 3S DK FZ S HD
W 3S DK FZ S HD
W 3S DK FZ S HD
W 3S DK FZ S HD
W 3S DK FZ S HD
W 3S DK FZ S HD
W 3S DK FZ S HD
W 3S DK FZ S HD
Женски дуксер
Код на производ:
(GC6950)
adidas

W 3S DK FZ S HD

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.766 ДЕН
Заштеда: 922 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas W 3S DOUBLEKNIT FULL-ZIP SCUBA HOODIE е женски дуксер со капуљача што ќе ве загрее по интензивен тренинг. Направен е од мека мешавина од памук и полиестер за удобно чувство. По целата должина на капуљачата има патент. Подетално

adidas W 3S DOUBLEKNIT FULL-ZIP SCUBA HOODIE е женски дуксер со капуљача што ќе ве загрее по интензивен тренинг.

Направен е од мека мешавина од памук и полиестер за удобно чувство.

По целата должина на капуљачата има патент.

Познатите три линии adidas доминираат во спортскиот стил со децении.

Овој дуксер е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски животен стил и удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женски дуксер со прилагодлива капуљача
 • Долги ракави
 • Патент
 • Дуксерот е направен од рециклиран полиестер за да се заштедат ресурси и да се намалат емисии.
 • adidas е дел од иницијатива за подобар памук за глобално подобрување на одгледувањето памук во фармите
 • Состав: 65% памук, 35% двојно плетен рециклиран полиестер
 • Боја: црвена
 • Шифра на артикл: GC6950
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL XL 110 - 118
M M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas W 3S DOUBLEKNIT FULL-ZIP SCUBA HOODIE е женски дуксер со капуљача што ќе ве загрее по интензивен тренинг.

Направен е од мека мешавина од памук и полиестер за удобно чувство.

По целата должина на капуљачата има патент.

Познатите три линии adidas доминираат во спортскиот стил со децении.

Овој дуксер е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски животен стил и удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женски дуксер со прилагодлива капуљача
 • Долги ракави
 • Патент
 • Дуксерот е направен од рециклиран полиестер за да се заштедат ресурси и да се намалат емисии.
 • adidas е дел од иницијатива за подобар памук за глобално подобрување на одгледувањето памук во фармите
 • Состав: 65% памук, 35% двојно плетен рециклиран полиестер
 • Боја: црвена
 • Шифра на артикл: GC6950
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL XL 110 - 118
M M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FT6774
4.950 ДЕН
Заштеда 20%
6.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GC6958
adidas Womens Badge of Sport Woven Jacket ќе му овозможи на вашето тело да дише. Чувст...
3.190 ДЕН
Заштеда 20%
3.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FR5105
2.950 ДЕН
Заштеда 20%
3.688 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""