Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JB COTTON TS
JB COTTON TS
JB COTTON TS
JB COTTON TS
JB COTTON TS
JB COTTON TS
JB COTTON TS
JB COTTON TS
JB COTTON TS
JB COTTON TS
Детски тренерки
Код на производ:
(FM5716)
adidas

JB COTTON TS

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална Цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
2.792 ДЕН
Заштеда: 1.196 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 * 57-62
 • 68 * 63-68
 • 74 * 69-74
 • 80 * 74-80
 • 86 * 81-86
 • 92 * 87-92
 • 98 * 93-98
 • 104 * 99-104
 • 110 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 15-16g
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Бидете поблиску до целта во овие adidas тренерки за деца. Има капуљача и џебови кои се направени за да ве загреат. Стеснатите ногавици овозможуваат неограничена слобода на движење. Француската фротирна ткаенина дава удобност за цел ден. Подетално

Бидете поблиску до целта во овие adidas тренерки за деца. Има капуљача и џебови кои се направени за да ве загреат. Стеснатите ногавици овозможуваат неограничена слобода на движење. Француската фротирна ткаенина дава удобност за цел ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Тренерки за момчиња
 • Цел: тренинг
 • Материјал: 70% памук и 30% полиестер
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: FM5716
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
128 7-8g 128
140 9-10g 140
152 11-12g 152
164 13-14g 164
170 14-15g 170
116 5-6g 116
122 6-7g 122
134 8-9g 134
146 10-11g 146
158 12-13g 158
176 15-16g 176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Бидете поблиску до целта во овие adidas тренерки за деца. Има капуљача и џебови кои се направени за да ве загреат. Стеснатите ногавици овозможуваат неограничена слобода на движење. Француската фротирна ткаенина дава удобност за цел ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Тренерки за момчиња
 • Цел: тренинг
 • Материјал: 70% памук и 30% полиестер
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: FM5716
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
128 7-8g 128
140 9-10g 140
152 11-12g 152
164 13-14g 164
170 14-15g 170
116 5-6g 116
122 6-7g 122
134 8-9g 134
146 10-11g 146
158 12-13g 158
176 15-16g 176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.493 ДЕН
Заштеда 40%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas YB TS TIBERIO се детски тренерки за момчиња што ви овозможуваат да вежбате надво...
2.162 ДЕН
Заштеда 30%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.190 ДЕН
Заштеда 20%
3.988 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""