Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LB DY SM PANT
LB DY SM PANT
LB DY SM PANT
LB DY SM PANT
LB DY SM PANT
LB DY SM PANT
LB DY SM PANT
LB DY SM PANT
LB DY SM PANT
LB DY SM PANT
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(GD3720)
adidas

LB DY SM PANT

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.742 ДЕН
Заштеда: 746 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 * 57-62
 • 68 * 63-68
 • 74 * 69-74
 • 80 * 74-80
 • 86 * 81-86
 • 92 1-2g 87-92
 • 98 2-3g 93-98
 • 104 3-4g 99-104
 • 110 4-5g
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 *
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 *
 • 158 12-13g
 • 164 *
 • 170 14-15g
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SPIDER-MAN TAPERED LEG JOGGERS се детски долен дел тренерки со мотиви на Спајдермен. Направени се од мек и топол француски фротир, така што на малите ќе им биде пријатно во текот на целиот ден. Подетално

adidas SPIDER-MAN TAPERED LEG JOGGERS се детски долен дел тренерки со мотиви на Спајдермен.

Направени се од мек и топол француски фротир, така што на малите ќе им биде пријатно во текот на целиот ден.

Имаат еластичен ластик со врвки, странични џебови и ластик на долниот дел на ногавиците.

Херојот од филмовите на Марвел е поставен како графички детал на десната ногавица.

Спецификации:

 • Стандарден крој
 • ©Marvel графика
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Боја: темносина
 • Шифра на артикл: GD3720
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
62 0-3м 57-62
68 3-6м 63-68
74 6-9м 69-74
80 9-12м 74-80
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
104 3-4 г. 99-104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas SPIDER-MAN TAPERED LEG JOGGERS се детски долен дел тренерки со мотиви на Спајдермен.

Направени се од мек и топол француски фротир, така што на малите ќе им биде пријатно во текот на целиот ден.

Имаат еластичен ластик со врвки, странични џебови и ластик на долниот дел на ногавиците.

Херојот од филмовите на Марвел е поставен како графички детал на десната ногавица.

Спецификации:

 • Стандарден крој
 • ©Marvel графика
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Боја: темносина
 • Шифра на артикл: GD3720
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
62 0-3м 57-62
68 3-6м 63-68
74 6-9м 69-74
80 9-12м 74-80
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
104 3-4 г. 99-104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas LK BR KN PNT2 се унисекс тренерки за деца кои ќе им овозможат да останат активни...
1.750 ДЕН
Заштеда 20%
2.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.532 ДЕН
Заштеда 30%
2.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.392 ДЕН
Заштеда 30%
1.988 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""