Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W BOS OH HD
W BOS OH HD
W BOS OH HD
W BOS OH HD
W BOS OH HD
W BOS OH HD
Женски дуксер
Код на производ:
(GC6916)
adidas

W BOS OH HD

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Почувствувајте удобност во женскиот дуксер Adidas Womens Badge of Sport Overhead Fleece Hoodie. Класичниот крој го прави овој спортски дуксер удобен и пријатен за носење. Подетално

Почувствувајте удобност во женскиот дуксер Adidas Womens Badge of Sport Overhead Fleece Hoodie.

Класичниот крој го прави овој спортски дуксер удобен и пријатен за носење.

За раните утра и доцните ноќи, чувствувајте се пријатно.

Предниот кенгур џеб служи за сите потребни ситници.

Атрактивното лого на adidas на градите ја нагласува вашата спортска посветеност и ве поврзува со луѓе кои сакаат активен живот.

Прилагодлива капуљача, предни џебови и широки манжетни на ракавите обезбедуваат дополнителна удобност.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женски дуксер

 • Прилагодлива капуљача

 • Предни џебови

 • Манжетни на ракавите

 • Лого на adidas

 • Материјал: 77% памук, 23% рециклиран полиестер.руно

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: GC6916

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Почувствувајте удобност во женскиот дуксер Adidas Womens Badge of Sport Overhead Fleece Hoodie.

Класичниот крој го прави овој спортски дуксер удобен и пријатен за носење.

За раните утра и доцните ноќи, чувствувајте се пријатно.

Предниот кенгур џеб служи за сите потребни ситници.

Атрактивното лого на adidas на градите ја нагласува вашата спортска посветеност и ве поврзува со луѓе кои сакаат активен живот.

Прилагодлива капуљача, предни џебови и широки манжетни на ракавите обезбедуваат дополнителна удобност.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женски дуксер

 • Прилагодлива капуљача

 • Предни џебови

 • Манжетни на ракавите

 • Лого на adidas

 • Материјал: 77% памук, 23% рециклиран полиестер.руно

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: GC6916

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GP3500
adidas Z.N.E. Hoodie е женски горен дел тренерка со препознатлив adidas изглед. Овој д...
6.288 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GJ5419
Womens Branded Icons 3S Full-Zip Hoodie е женски дуксер со капуљача со класичен спортск...
3.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GU0410
adidas ESSENTIALS LOGO COLORBLOCK CROPPED HOODIE е женски дуксер од колекцијата Essenti...
3.388 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""