Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas MOTION OFFENSE
adidas MOTION OFFENSE
adidas MOTION OFFENSE
adidas MOTION OFFENSE
adidas MOTION OFFENSE
adidas MOTION OFFENSE
adidas MOTION OFFENSE
adidas MOTION OFFENSE
adidas MOTION OFFENSE
adidas MOTION OFFENSE
Машка маица
Код на производ:
(GE4479)
adidas

adidas MOTION OFFENSE

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Зачувајте во листата на желби
Како што знае секој љубител на кошарката, клучот за постигнување кошеви е шансата за слободен шут. Подетално

Како што знае секој љубител на кошарката, клучот за постигнување кошеви е шансата за слободен шут.

Без разлика дали се подготвувате да играте или се пронаоѓате во стилот на кошарката, самоуверено преземете акција во оваа маица на adidas.

Графиката инспирирана од кошарката го истакнува автентичниот стил.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна

 • Материјал: 100% памук

 • Машки кошаркарски дрес

 • Шифра на артикл: GE4479

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Како што знае секој љубител на кошарката, клучот за постигнување кошеви е шансата за слободен шут.

Без разлика дали се подготвувате да играте или се пронаоѓате во стилот на кошарката, самоуверено преземете акција во оваа маица на adidas.

Графиката инспирирана од кошарката го истакнува автентичниот стил.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна

 • Материјал: 100% памук

 • Машки кошаркарски дрес

 • Шифра на артикл: GE4479

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош