Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ZNE FZ
ZNE FZ
ZNE FZ
ZNE FZ
ZNE FZ
ZNE FZ
ZNE FZ
ZNE FZ
ZNE FZ
ZNE FZ
Машки дуксер
Код на производ:
(GM6533)
adidas

ZNE FZ

Претходна цена
5.588 ДЕН
Моментална Цена
5.588 ДЕН
Цена со попуст
4.191 ДЕН
Заштеда: 1.397 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ZNE FZ е машки дуксер со капуљача. Тој е идеален за сите вас кои сте постојано активни. Направен е од Primegreen материјал, со најмалку 40% рециклирана содржина. Подетално

adidas ZNE FZ е машки дуксер со капуљача.

Тој е идеален за сите вас кои сте постојано активни.

Направен е од Primegreen материјал, со најмалку 40% рециклирана содржина.

Патентот се протега по целата должина на дуксерот.

Страничните џебови се практични за чување мали предмети.

Вашето тело ќе ужива во мекиот и удобен материјал од кој е направен овој дуксер.

Облечето го и уживајте, adidas ви го гарантира најдобриот можен квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, бела
 • Патент на предната страна
 • Капуљача
 • Состав на материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестер
 • Шифра на артикл: GM6533
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ZNE FZ е машки дуксер со капуљача.

Тој е идеален за сите вас кои сте постојано активни.

Направен е од Primegreen материјал, со најмалку 40% рециклирана содржина.

Патентот се протега по целата должина на дуксерот.

Страничните џебови се практични за чување мали предмети.

Вашето тело ќе ужива во мекиот и удобен материјал од кој е направен овој дуксер.

Облечето го и уживајте, adidas ви го гарантира најдобриот можен квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, бела
 • Патент на предната страна
 • Капуљача
 • Состав на материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестер
 • Шифра на артикл: GM6533
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FU0032
2.582 ДЕН
Заштеда 30%
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GL7456
2.710 ДЕН
Заштеда 20%
3.388 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""