Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

MTS ATHL TIRO
MTS ATHL TIRO
MTS ATHL TIRO
MTS ATHL TIRO
MTS ATHL TIRO
MTS ATHL TIRO
Машки тренерки
Код на производ:
(FS4323)
adidas

MTS ATHL TIRO

S&B КАРТИЧКА ВИ ОВОЗМОЖУВА ПОВЕЌЕ - ИСКОРИСТИ 20% ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ!

Додај ги во твојата кошничка за купување твоите омилени артикли обележани со знак S&B, внесете го Вашиот код од картичката и оствари дополнителен попуст од 20%!

Претходна цена
4.388 ДЕН
Моментална Цена
4.388 ДЕН
Моментална Цена
4.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Athletics Tiro се машки тренерки. Тие се многу удобни и се наменети првенствено за тренирање фудбал. Подетално

adidas Athletics Tiro се машки тренерки.

Тие се многу удобни и се наменети првенствено за тренирање фудбал.

Класичниот атлетски, фудбалски дизајн на adidas нуди атрактивен изглед и спортска функционалност.

Тренерките се изработени од рециклиран полиестер.

Climalite е мека, лесна ткаенина која апсорбира влага, а технологијата Aeroready на adidas ви нуди оптимална циркулација на воздухот и помага да останете суви и фокусирани на сите предизвици на теренот.

Овие тренерки се одличен избор и за секојдневно носење.

Познатите три ленти се дел од вистинската спортска приказна на adidas.

Ние го сакаме фудбалот, ајде да играме!

Спецификации:

 • Странични џебови

 • Ребрест ремен и врвки

 • Направен е од рециклиран полиестер за зачувување на ресурсите и намалување на емисиите.

 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Боја: црна /black false

 • Шифра на артикл: FS4323

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Athletics Tiro се машки тренерки.

Тие се многу удобни и се наменети првенствено за тренирање фудбал.

Класичниот атлетски, фудбалски дизајн на adidas нуди атрактивен изглед и спортска функционалност.

Тренерките се изработени од рециклиран полиестер.

Climalite е мека, лесна ткаенина која апсорбира влага, а технологијата Aeroready на adidas ви нуди оптимална циркулација на воздухот и помага да останете суви и фокусирани на сите предизвици на теренот.

Овие тренерки се одличен избор и за секојдневно носење.

Познатите три ленти се дел од вистинската спортска приказна на adidas.

Ние го сакаме фудбалот, ајде да играме!

Спецификации:

 • Странични џебови

 • Ребрест ремен и врвки

 • Направен е од рециклиран полиестер за зачувување на ресурсите и намалување на емисиите.

 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Боја: црна /black false

 • Шифра на артикл: FS4323

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ATHLETICK TIRO TRACK се машки тренерки чиј дизајн е инспириран од класичната опр...
4.388 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
аdidas Back to Basic 3 Stripes Tracksuit се класични машки тренерки кои никогаш не изле...
2.792 ДЕН
Заштеда 30%
3.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.573 ДЕН
Заштеда 40%
4.288 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""