Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
Машка јакна
Код на производ:
(GC7937)
adidas

OWN THE RUN JKT

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.202 ДЕН
Заштеда: 1.186 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas OWN THE RUN JACKET CAMO MEN е машка јакна за вежбање. Има дизајн на класична ветровка, дизајнирана за ветровити денови во градот. Бидете слободни без никакви ограничувања и пречки. Подетално

adidas OWN THE RUN JACKET CAMO MEN е машка јакна за вежбање.

Има дизајн на класична ветровка, дизајнирана за ветровити денови во градот.

Бидете слободни без никакви ограничувања и пречки.

Оваа машка ветровка е изработена од материјал кој е водоотпорен, со странични џебови и капуљача која дополнително штити од ветар и врнежи.

Спецификации:

 • Машка јакна за вежбање
 • Прилагодлива капуљача
 • Патент по целата должина
 • Водоотпорен материјал
 • Отпорна на ветар
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: сива
 • Шифра на артикл: GC7937
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas OWN THE RUN JACKET CAMO MEN е машка јакна за вежбање.

Има дизајн на класична ветровка, дизајнирана за ветровити денови во градот.

Бидете слободни без никакви ограничувања и пречки.

Оваа машка ветровка е изработена од материјал кој е водоотпорен, со странични џебови и капуљача која дополнително штити од ветар и врнежи.

Спецификации:

 • Машка јакна за вежбање
 • Прилагодлива капуљача
 • Патент по целата должина
 • Водоотпорен материјал
 • Отпорна на ветар
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: сива
 • Шифра на артикл: GC7937
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна DQ2537
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна CY5483
5.172 ДЕН
Заштеда 30%
7.388 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""