Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

MH BOS PO FL
MH BOS PO FL
MH BOS PO FL
MH BOS PO FL
MH BOS PO FL
MH BOS PO FL
MH BOS PO FL
MH BOS PO FL
MH BOS PO FL
MH BOS PO FL
Машки дуксер
Код на производ:
(GK4996)
adidas

MH BOS PO FL

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.582 ДЕН
Заштеда: 1.106 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BADGE OF SPORT FLEECE HOODIE е машки дуксер со класичен атлетски дизајн. Тој е одличен избор за секојдневно носење, одење во теретана и опуштање после тренинг. Подетално

adidas BADGE OF SPORT FLEECE HOODIE е машки дуксер со класичен атлетски дизајн.

Тој е одличен избор за секојдневно носење, одење во теретана и опуштање после тренинг.

Овој спортски дуксер има ластик на ракавите, капуљача и големи џебови.

Направен е од комбинација на памучно и меко руно од полиестер за поголема удобност.

Спецификации:

 • Стандарден крој

 • Капуљача, странични џебови

 • Ластик на ракавите

 • Состав: 77% памук, 23% рециклирано руно од полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GK4996

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas BADGE OF SPORT FLEECE HOODIE е машки дуксер со класичен атлетски дизајн.

Тој е одличен избор за секојдневно носење, одење во теретана и опуштање после тренинг.

Овој спортски дуксер има ластик на ракавите, капуљача и големи џебови.

Направен е од комбинација на памучно и меко руно од полиестер за поголема удобност.

Спецификации:

 • Стандарден крој

 • Капуљача, странични џебови

 • Ластик на ракавите

 • Состав: 77% памук, 23% рециклирано руно од полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GK4996

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FU0032
2.582 ДЕН
Заштеда 30%
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GL7456
2.710 ДЕН
Заштеда 20%
3.388 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""