Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W STACKED FZ HD
W STACKED FZ HD
W STACKED FZ HD
W STACKED FZ HD
W STACKED FZ HD
W STACKED FZ HD
W STACKED FZ HD
W STACKED FZ HD
Женски дуксер
Код на производ:
(GC6919)
adidas

W STACKED FZ HD

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.766 ДЕН
Заштеда: 922 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Носете женски дуксер аdidas Womens Stacked Logo Full-Zip Fleece Hoodie инспириран од спортскиот стил. Подетално

Носете женски дуксер аdidas Womens Stacked Logo Full-Zip Fleece Hoodie инспириран од спортскиот стил.

Овој удобен дуксер е изработен од памучно и рециклирано руно од полиестер за чувство на мекост и удобност.

Предното закопчување и страничните џебови се идеални за топлите денови.

Логото на ракавите го нагласува вашиот спортски стил. Овој дуксер е за група на луѓе кои сакаат активен живот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женски дуксер

 • Прилагодлива капуљача

 • Прицврстување со патент

 • Предни џебови

 • Ластик на ракавите

 • Гоемо лого на аdidas

 • Материјал: 77% памук, 23% рециклирано полиестерско руно

 • Боја: црна - black

 • Шифра на артикл: GC6919

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Носете женски дуксер аdidas Womens Stacked Logo Full-Zip Fleece Hoodie инспириран од спортскиот стил.

Овој удобен дуксер е изработен од памучно и рециклирано руно од полиестер за чувство на мекост и удобност.

Предното закопчување и страничните џебови се идеални за топлите денови.

Логото на ракавите го нагласува вашиот спортски стил. Овој дуксер е за група на луѓе кои сакаат активен живот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женски дуксер

 • Прилагодлива капуљача

 • Прицврстување со патент

 • Предни џебови

 • Ластик на ракавите

 • Гоемо лого на аdidas

 • Материјал: 77% памук, 23% рециклирано полиестерско руно

 • Боја: црна - black

 • Шифра на артикл: GC6919

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GD2437
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GL9500
3.190 ДЕН
Заштеда 20%
3.988 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""