Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W ZNE HD
W ZNE HD
W ZNE HD
W ZNE HD
W ZNE HD
W ZNE HD
W ZNE HD
W ZNE HD
W ZNE HD
W ZNE HD
Женски дуксер
Код на производ:
(GM3275)
adidas

W ZNE HD

Претходна цена
6.288 ДЕН
Моментална Цена
6.288 ДЕН
Цена со попуст
5.030 ДЕН
Заштеда: 1.258 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со овој adidas ZNE дуксер почувствувајте го комфорот и удобноста кој ги нуди. Конструкцијата на ракавите овозможува широк опсег на движење. Подетално

Со овој adidas ZNE дуксер почувствувајте го комфорот и удобноста кој ги нуди.

Конструкцијата на ракавите овозможува широк опсег на движење.

Нема ограничувања со стилот на облекување. Овој дуксер има странични патенти кои нудат повеќе простор за чување на вашите ситници.

 

Спецификации:

 • Боја: црна

 • Материјал: 60% памук / 40% рециклиран полиестер

 • За жени

 • Шифра на артикл: GM3275

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Со овој adidas ZNE дуксер почувствувајте го комфорот и удобноста кој ги нуди.

Конструкцијата на ракавите овозможува широк опсег на движење.

Нема ограничувања со стилот на облекување. Овој дуксер има странични патенти кои нудат повеќе простор за чување на вашите ситници.

 

Спецификации:

 • Боја: црна

 • Материјал: 60% памук / 40% рециклиран полиестер

 • За жени

 • Шифра на артикл: GM3275

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GD2437
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GL9500
3.190 ДЕН
Заштеда 20%
3.988 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""