Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOODED JACKET
HOODED JACKET
HOODED JACKET
HOODED JACKET
HOODED JACKET
HOODED JACKET
HOODED JACKET
HOODED JACKET
HOODED JACKET
HOODED JACKET
Код на производ:
(305476-BS501)
CHAMPION

HOODED JACKET

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.163 ДЕН
Заштеда: 927 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS 3/4 г. 102-107
 • XS 5/6 г. 114-119
 • YSM *
 • SM *
 • S 7/8 г. 126-131
 • YMD *
 • MD *
 • M 9/10 г. 138-143
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 11/12 г. 150-155
 • XL 13/14 г. 162-167
 • 2XL 15/16 г. 174-179
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS 3/4 г. 102-107
XS 5/6 г. 114-119
YSM
SM
S 7/8 г. 126-131
YMD
MD
M 9/10 г. 138-143
YLG
YXL
LG
L 11/12 г. 150-155
XL 13/14 г. 162-167
2XL 15/16 г. 174-179
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS 3/4 г. 102-107
XS 5/6 г. 114-119
YSM
SM
S 7/8 г. 126-131
YMD
MD
M 9/10 г. 138-143
YLG
YXL
LG
L 11/12 г. 150-155
XL 13/14 г. 162-167
2XL 15/16 г. 174-179
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна CHBG193303-2192
3.048 ДЕН
Заштеда 35%
4.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна CHWS183301-350
1.974 ДЕН
Заштеда 40%
3.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна CHWS183301-2192
1.974 ДЕН
Заштеда 40%
3.290 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""