Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
Женска јакна
Код на производ:
(FM6928)
adidas

OWN THE RUN JKT

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas OWN THE RUN WIND JACKET HOODED WOMEN е женска јакна која ќе ве заштити од лоши временски услови. Јакната со капуљача е водоотпорна. Подетално

adidas OWN THE RUN WIND JACKET HOODED WOMEN е женска јакна која ќе ве заштити од лоши временски услови.

Јакната со капуљача е водоотпорна.

Рефлектирачките елементи од сите страни ви овозможуваат да се истакнете во мракот и да бидете безбедни на патеката.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женска јакна за трчање

 • Јакна со капуљача за заштита од ветер и дожд

 • Водоотпорен материјал

 • Рефлектирачки елементи од сите страни за поголема безбедност

 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: FM6928

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas OWN THE RUN WIND JACKET HOODED WOMEN е женска јакна која ќе ве заштити од лоши временски услови.

Јакната со капуљача е водоотпорна.

Рефлектирачките елементи од сите страни ви овозможуваат да се истакнете во мракот и да бидете безбедни на патеката.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женска јакна за трчање

 • Јакна со капуљача за заштита од ветер и дожд

 • Водоотпорен материјал

 • Рефлектирачки елементи од сите страни за поголема безбедност

 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: FM6928

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна GN2726
adidas MARATON TRANSLUCENT JACKET е женска спортска јакна за трчање. Удобна е и лесна ...
4.332 ДЕН
Заштеда 30%
6.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна GN2725
adidas MARATON TRANSLUCENT JACKET е женска спортска јакна за трчање. Удобна е и лесна ...
4.332 ДЕН
Заштеда 30%
6.188 ДЕН
Помош