Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M E CB T
M E CB T
M E CB T
M E CB T
M E CB T
M E CB T
M E CB T
M E CB T
M E CB T
M E CB T
M E CB T
M E CB T
M E CB T
M E CB T
M E CB T
M E CB T
Машка маица
Код на производ:
(GD5496)
adidas

M E CB T

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Зачувајте во листата на желби
Оваа памучна маица има големо лого на adidas на градите и нуди удобност при носење без оглед на сѐ. Подетално

Оваа памучна маица има големо лого на adidas на градите и нуди удобност при носење без оглед на сѐ.

Класичните 3 линии на ракавите и логото на adidas го прават изгледот автентичен.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 

 • Боја: Црна / Бела

 • Материјал: 100% памук

 • Машка маица

 • Шифра на артикл: GD5496

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Оваа памучна маица има големо лого на adidas на градите и нуди удобност при носење без оглед на сѐ.

Класичните 3 линии на ракавите и логото на adidas го прават изгледот автентичен.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 

 • Боја: Црна / Бела

 • Материјал: 100% памук

 • Машка маица

 • Шифра на артикл: GD5496

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GM5037
Машката маица за тренинг adidas Techfit Compression T-Shirt е за сите оние кои го става...
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GM0658
Машката маица за тренинг adidas FREELIFT BADGE OF SPORT GRAPHIC TEE ќе ви овозможи искл...
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DV1313
Машката маица за тренинг adidas FREELIFT BADGE OF SPORT GRAPHIC TEE ќе ви овозможи искл...
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Помош