Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W E CB FL OH HD
W E CB FL OH HD
W E CB FL OH HD
W E CB FL OH HD
W E CB FL OH HD
W E CB FL OH HD
W E CB FL OH HD
W E CB FL OH HD
W E CB FL OH HD
W E CB FL OH HD
Женски дуксер
Код на производ:
(GL6302)
adidas

W E CB FL OH HD

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.007 ДЕН
Заштеда: 1.081 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Womens Essentials Colorblock Fleece Hoodie е женски дуксер со капуљача што ви дава голема удобност. Како што не можете да го дефинирате вашиот секојдневен живот преку единствена карактеристика, така не можете да го дефинирате овој дуксер. Подетално

adidas Womens Essentials Colorblock Fleece Hoodie е женски дуксер со капуљача што ви дава голема удобност.

Како што не можете да го дефинирате вашиот секојдневен живот преку единствена карактеристика, така не можете да го дефинирате овој дуксер.

Со удобност на класичен дуксер и спортски стил со трите линии на adidas, овој женски дуксер е погоден за утрински тренинг, јога, па дури и за одмор и лежење на кауч за викенд.

 

Спецификации:

 • Удобна капуљача

 • adidas со 3 патеки

 • Боја: црна / бела

 • Шифра на артикл: GL6302

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Womens Essentials Colorblock Fleece Hoodie е женски дуксер со капуљача што ви дава голема удобност.

Како што не можете да го дефинирате вашиот секојдневен живот преку единствена карактеристика, така не можете да го дефинирате овој дуксер.

Со удобност на класичен дуксер и спортски стил со трите линии на adidas, овој женски дуксер е погоден за утрински тренинг, јога, па дури и за одмор и лежење на кауч за викенд.

 

Спецификации:

 • Удобна капуљача

 • adidas со 3 патеки

 • Боја: црна / бела

 • Шифра на артикл: GL6302

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GD2437
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GL9500
3.190 ДЕН
Заштеда 20%
3.988 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""