Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LK BR KN PNT2
LK BR KN PNT2
LK BR KN PNT2
LK BR KN PNT2
LK BR KN PNT2
LK BR KN PNT2
LK BR KN PNT2
LK BR KN PNT2
LK BR KN PNT2
LK BR KN PNT2
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(GG3530)
adidas

LK BR KN PNT2

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална Цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.750 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 56 *
 • 62 * 57-62
 • 68 * 63-68
 • 74 * 69-74
 • 80 * 74-80
 • 86 * 81-86
 • 92 1-2g 87-92
 • 98 2-3g 93-98
 • 104 3-4g 99-104
 • 110 4-5g
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 *
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 152 *
 • 158 12-13g
 • 164 *
 • 170 14-15g
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas LK BR KN PNT2 се унисекс тренерки за деца кои ќе им овозможат да останат активни, било тоа да е во училишниот двор или дома. Направени се од материјал кој апсорбира пот, исклучително се меки и можат да ја прилагодат саканата ширина со лента на ременот. Подетално

adidas LK BR KN PNT2 се унисекс тренерки за деца кои ќе им овозможат да останат активни, било тоа да е во училишниот двор или дома.

Направени се од материјал кој апсорбира пот, исклучително се меки и можат да ја прилагодат саканата ширина со лента на ременот.

Во овој долен дел тренерки, децата ќе бидат подготвени за секој предизвик.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сина
 • Лента на ременот
 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот
 • Состав на материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестер
 • Шифра на артикл: GG3530
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
92 1-2g 92
98 2-3g 98
104 3-4g 104
110 4-5g 110
116 5-6g 116
140 9-10g 140
158 12-13g 158
122 6-7g 122
134 8-9g 134
170 14-15g 170

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas LK BR KN PNT2 се унисекс тренерки за деца кои ќе им овозможат да останат активни, било тоа да е во училишниот двор или дома.

Направени се од материјал кој апсорбира пот, исклучително се меки и можат да ја прилагодат саканата ширина со лента на ременот.

Во овој долен дел тренерки, децата ќе бидат подготвени за секој предизвик.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сина
 • Лента на ременот
 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот
 • Состав на материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестер
 • Шифра на артикл: GG3530
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
92 1-2g 92
98 2-3g 98
104 3-4g 104
110 4-5g 110
116 5-6g 116
140 9-10g 140
158 12-13g 158
122 6-7g 122
134 8-9g 134
170 14-15g 170

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas SPIDER-MAN TAPERED LEG JOGGERS се детски долен дел тренерки со мотиви на Спајдер...
1.742 ДЕН
Заштеда 30%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""