Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CITY WV F/Z HD
CITY WV F/Z HD
CITY WV F/Z HD
CITY WV F/Z HD
CITY WV F/Z HD
CITY WV F/Z HD
CITY WV F/Z HD
CITY WV F/Z HD
CITY WV F/Z HD
CITY WV F/Z HD
CITY WV F/Z HD
CITY WV F/Z HD
Машки дуксер
Код на производ:
(FL1507)
adidas

CITY WV F/Z HD

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална Цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
2.792 ДЕН
Заштеда: 1.196 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas CITY WV F/Z HD е машки дуксер со капуљача. Современиот дизајн носи исклучително привлечен изглед. Прифатете ја непредвидливоста на времето. Подетално

adidas CITY WV F/Z HD е машки дуксер со капуљача.

Современиот дизајн носи исклучително привлечен изглед.

Прифатете ја непредвидливоста на времето.

Двонасочниот патент овозможува лесно закопчување и откопчување.

Страничните џебови се практични за чување помали работи.

Облогата со мрежа ќе ви ја обезбеди потребната топлина.

Водоотпорната капуљача ќе ве заштити од дожд и снег.

Овој дуксер е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот.

Брендот adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 87% рециклиран полиестер, 13% еластин
 • Машина за перење е дозволена
 • Прикажана боја: црна
 • Шифра на артикл: FL1507
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas CITY WV F/Z HD е машки дуксер со капуљача.

Современиот дизајн носи исклучително привлечен изглед.

Прифатете ја непредвидливоста на времето.

Двонасочниот патент овозможува лесно закопчување и откопчување.

Страничните џебови се практични за чување помали работи.

Облогата со мрежа ќе ви ја обезбеди потребната топлина.

Водоотпорната капуљача ќе ве заштити од дожд и снег.

Овој дуксер е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот.

Брендот adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 87% рециклиран полиестер, 13% еластин
 • Машина за перење е дозволена
 • Прикажана боја: црна
 • Шифра на артикл: FL1507
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GD5503
adidas Mens Esssentials Colour block Hooded Tracktop е машки дуксер со капуљача и впеча...
2.582 ДЕН
Заштеда 30%
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GD5457
3.190 ДЕН
Заштеда 20%
3.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GD5458
3.190 ДЕН
Заштеда 20%
3.988 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""