Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M D2M MOTION FZ
M D2M MOTION FZ
M D2M MOTION FZ
M D2M MOTION FZ
M D2M MOTION FZ
M D2M MOTION FZ
M D2M MOTION FZ
M D2M MOTION FZ
M D2M MOTION FZ
M D2M MOTION FZ
Машки дуксер
Код на производ:
(GD5279)
adidas

M D2M MOTION FZ

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas DESIGNED TO MOVE MOTION HOODED TRACK JACKET е машки дуксер со класичен спортски дизајн. Тој е одличен избор за вашите секојдневни спортски активности, одење во теретана или тренинг на отворено. Подетално

adidas DESIGNED TO MOVE MOTION HOODED TRACK JACKET е машки дуксер со класичен спортски дизајн.

Тој е одличен избор за вашите секојдневни спортски активности, одење во теретана или тренинг на отворено.

Направен е во комбинација од памучна и полиестерска ткаенина, со технологија што ја регулира влагата, со цел да останете суви и при напорно спортување.

Едноставно, прилагодете ja капуљачата, ставете го телефонот и другите потребни ситици во џебовите и подготвени сте за акција.

Спецификации:

 • AEROREADY апсорпција на влага
 • Капуљача
 • Џебови
 • Ракави со отвор за палецот
 • Патент
 • Состав: 50% памук, 46% полиестер, 4% еластин
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: GD5279
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas DESIGNED TO MOVE MOTION HOODED TRACK JACKET е машки дуксер со класичен спортски дизајн.

Тој е одличен избор за вашите секојдневни спортски активности, одење во теретана или тренинг на отворено.

Направен е во комбинација од памучна и полиестерска ткаенина, со технологија што ја регулира влагата, со цел да останете суви и при напорно спортување.

Едноставно, прилагодете ja капуљачата, ставете го телефонот и другите потребни ситици во џебовите и подготвени сте за акција.

Спецификации:

 • AEROREADY апсорпција на влага
 • Капуљача
 • Џебови
 • Ракави со отвор за палецот
 • Патент
 • Состав: 50% памук, 46% полиестер, 4% еластин
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: GD5279
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GD5503
adidas Mens Esssentials Colour block Hooded Tracktop е машки дуксер со капуљача и впеча...
2.582 ДЕН
Заштеда 30%
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GD5457
3.190 ДЕН
Заштеда 20%
3.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GD5458
3.190 ДЕН
Заштеда 20%
3.988 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""