Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOODED FULL ZIP SUIT
Код на производ:
(214899-BS501)
CHAMPION

HOODED FULL ZIP SUIT

Претходна цена
4.990 ДЕН
Моментална Цена
4.990 ДЕН
Цена со попуст
3.244 ДЕН
Заштеда: 1.746 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 214896-KK001
3.049 ДЕН
Заштеда 35%
4.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 214410-KK001
3.049 ДЕН
Заштеда 35%
4.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 210857-KK001
2.495 ДЕН
Заштеда 50%
4.990 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""