Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LK BR KN JKT
LK BR KN JKT
LK BR KN JKT
LK BR KN JKT
LK BR KN JKT
LK BR KN JKT
LK BR KN JKT
LK BR KN JKT
LK BR KN JKT
LK BR KN JKT
Детски дуксер
Код на производ:
(GG3532)
adidas

LK BR KN JKT

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.742 ДЕН
Заштеда: 746 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 56 *
 • 62 * 57-62
 • 68 * 63-68
 • 74 * 69-74
 • 80 * 74-80
 • 86 * 81-86
 • 92 1-2g 87-92
 • 98 2-3g 93-98
 • 104 3-4g 99-104
 • 110 4-5g
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 *
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 152 *
 • 158 12-13g
 • 164 *
 • 170 14-15g
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Унисекс дуксер со капуљача adidas LK BR KN JKT за деца е идеален за дождливо и студено време, кога тие одат во парк и се шетаат на отворено. Подетално

Унисекс дуксер со капуљача adidas LK BR KN JKT за деца е идеален за дождливо и студено време, кога тие одат во парк и се шетаат на отворено.

Направен е од материјал кој апсорбира пот, така што тие ќе останат суви цел ден.

Материјалот од кој е направен е исклучително мек, а капуљачата ќе ги заштити од ветер и дожд.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сина, црвена

 • Ластик на половината

 • Капуљача

 • Целосно прицврстување со патент

 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот

 • Состав на материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестер

 • Шифра на артикл: GG3532

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
56
62 0-3м 57-62
68 3-6м 63-68
74 6-9м 69-74
80 9-12м 74-80
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
104 3-4 г. 99-104
110
116
122
128
134
140
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Унисекс дуксер со капуљача adidas LK BR KN JKT за деца е идеален за дождливо и студено време, кога тие одат во парк и се шетаат на отворено.

Направен е од материјал кој апсорбира пот, така што тие ќе останат суви цел ден.

Материјалот од кој е направен е исклучително мек, а капуљачата ќе ги заштити од ветер и дожд.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сина, црвена

 • Ластик на половината

 • Капуљача

 • Целосно прицврстување со патент

 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот

 • Состав на материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестер

 • Шифра на артикл: GG3532

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
56
62 0-3м 57-62
68 3-6м 63-68
74 6-9м 69-74
80 9-12м 74-80
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
104 3-4 г. 99-104
110
116
122
128
134
140
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GD3721
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN0926
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер ED6454
1.244 ДЕН
Заштеда 50%
2.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""