Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK DRY TEE HBR
M NK DRY TEE HBR
M NK DRY TEE HBR
M NK DRY TEE HBR
Машка маица
Код на производ:
(CW0945-010)
NIKE

M NK DRY TEE HBR

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S *
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката маичка Nike Dri-FIT комбинира класичен дизајн со технологија за апсорпција на пот. Таа е многу лесна, а материјалот е исклучително мек. Подетално

Машката маичка Nike Dri-FIT комбинира класичен дизајн со технологија за апсорпција на пот.

Таа е многу лесна, а материјалот е исклучително мек.

Логото Swoosh се наоѓа на предната страна и ја претставува автентичноста на оваа маица.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна
 • Технологија за апсорпција на пот Dri-FIT
 • Состав на материјал: 57% памук, 43% полиестер
 • Шифра на артикл: CW0945-010
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машката маичка Nike Dri-FIT комбинира класичен дизајн со технологија за апсорпција на пот.

Таа е многу лесна, а материјалот е исклучително мек.

Логото Swoosh се наоѓа на предната страна и ја претставува автентичноста на оваа маица.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна
 • Технологија за апсорпција на пот Dri-FIT
 • Состав на материјал: 57% памук, 43% полиестер
 • Шифра на артикл: CW0945-010
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица CW0945-100
Nike Dri-FIT RUN MEN’S RUNNING T-SHIRT е машка маица дизајнирана за трчање или ко...
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица CW0945-460
Nike Dri-FIT е машка маица за трчање со удобен и класичен дизајн. Лесна и мека, оваа ма...
1.690 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""