Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
Машки шорцеви
Код на производ:
(FJ3389)
adidas

3S F CLX SH VSL

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.742 ДЕН
Заштеда: 746 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 4 *
 • 5 M
 • 6 M
 • 7 L
 • 8 L
 • 9 XL
 • 10 XL
 • 11 2XL
 • 12 2XL
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas 3 STRIPES FAD CLX SHORT- VERY SHORT LENGTH се машки шорцеви за пливање кои ќе ви го претворат денот на плажа опуштено искуство и уживање. Подетално

adidas 3 STRIPES FAD CLX SHORT- VERY SHORT LENGTH се машки шорцеви за пливање кои ќе ви го претворат денот на плажа опуштено искуство и уживање.

Удобноста е обезбедена благодарение на мекиот материјал кој брзо се суши.

Внатрешноста на шорцевите е обложена со мрежа за да ви помогне да се чувствувате безбедно додека трчате или сурфате.

Овие машки шорцеви се изработени од рециклиран полиестер со цел да се заштедат ресурси и да се намалат емисиите.

Врвките кои можат целосно да се истегнат, благодарение на прилагодливоста, овозможуваат лесно облекување и соблекување.

Спецификации:

 • Шорцеви за секојдневно пливање

 • 2 странични џебови од мрежа

 • Рециклирана внатрешна постава во форма на мрежа

 • Водоотпорен материјал без PFC

 • 3те линии на adidas

 • Направени од материјал кој брзо се суши

 • Врзување со врвки

 • Материјал: 100% рециклиран полиестер

 • Боја: црна - black

 • Шифра на артикл: FJ3389

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas 3 STRIPES FAD CLX SHORT- VERY SHORT LENGTH се машки шорцеви за пливање кои ќе ви го претворат денот на плажа опуштено искуство и уживање.

Удобноста е обезбедена благодарение на мекиот материјал кој брзо се суши.

Внатрешноста на шорцевите е обложена со мрежа за да ви помогне да се чувствувате безбедно додека трчате или сурфате.

Овие машки шорцеви се изработени од рециклиран полиестер со цел да се заштедат ресурси и да се намалат емисиите.

Врвките кои можат целосно да се истегнат, благодарение на прилагодливоста, овозможуваат лесно облекување и соблекување.

Спецификации:

 • Шорцеви за секојдневно пливање

 • 2 странични џебови од мрежа

 • Рециклирана внатрешна постава во форма на мрежа

 • Водоотпорен материјал без PFC

 • 3те линии на adidas

 • Направени од материјал кој брзо се суши

 • Врзување со врвки

 • Материјал: 100% рециклиран полиестер

 • Боја: црна - black

 • Шифра на артикл: FJ3389

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чувствувајте се пријатно додека пливате или шетате на плажа во adidas SHORT LENGTH SOLI...
1.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""