Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CR7 B NK TEE HOOK
CR7 B NK TEE HOOK
CR7 B NK TEE HOOK
CR7 B NK TEE HOOK
CR7 B NK TEE HOOK
CR7 B NK TEE HOOK
CR7 B NK TEE HOOK
CR7 B NK TEE HOOK
Детска маица за фудбал
Код на производ:
(CU9572-100)
NIKE

CR7 B NK TEE HOOK

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г. 64.5–66
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г. 66–69
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г. 69–75
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г. 75–81.5
 • XL 14-15г. 81.5–88.5
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Зачувајте во листата на желби
Маицата Nike CR7 за момчиња оддава почит на Кристијано Роналдо. Мекиот и лесен материјал ќе овозможи нежно чувство при контакт со кожата и удобност. Подетално

Маицата Nike CR7 за момчиња оддава почит на Кристијано Роналдо.

Мекиот и лесен материјал ќе овозможи нежно чувство при контакт со кожата и удобност.

Идеална е за тренинг и секојдневна игра во парк или пред зграда.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: бела

• Перење во машина

• Состав на материјал: 100% памук

• Код на производ: CU9572-100

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Маицата Nike CR7 за момчиња оддава почит на Кристијано Роналдо.

Мекиот и лесен материјал ќе овозможи нежно чувство при контакт со кожата и удобност.

Идеална е за тренинг и секојдневна игра во парк или пред зграда.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: бела

• Перење во машина

• Состав на материјал: 100% памук

• Код на производ: CU9572-100

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CD1497-455
Nike FCB B NK TEE TR GROUND е машка маица наменета за тинејџери кои со нетрпение ги оче...
1.043 ДЕН
Заштеда 25%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CU9572-010
Маицата Nike CR7 за момчиња оддава почит на Кристијано Роналдо. Мекиот и лесен материја...
1.074 ДЕН
Заштеда 40%
1.790 ДЕН
Помош