Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

I MH LOG JOG FL
I MH LOG JOG FL
I MH LOG JOG FL
I MH LOG JOG FL
I MH LOG JOG FL
I MH LOG JOG FL
I MH LOG JOG FL
I MH LOG JOG FL
I MH LOG JOG FL
I MH LOG JOG FL
Детски тренерки
Код на производ:
(GD3921)
adidas

I MH LOG JOG FL

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Цена со попуст
1.322 ДЕН
Заштеда: 566 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м 63-68
 • 74 6-9м 69-74
 • 80 9-12м 74-80
 • 86 12-18м 81-86
 • 92 1-2 г. 87-92
 • 98 2-3 г. 93-98
 • 104 3-4 г. 99-104
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 *
 • 134 *
 • 140 *
 • 146 *
 • 152 *
 • 158 *
 • 164 *
 • 170 *
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas I MH LOG JOG FL се unisex тренерки за бебиња во кои вашите малечки секогаш ќе бидат подготвени за безгрижна игра. Подетално

adidas I MH LOG JOG FL се unisex тренерки за бебиња во кои вашите малечки секогаш ќе бидат подготвени за безгрижна игра.

Комбинацијата од памучна ткаенина и меко руно овозможува чувство на топлина и удобност.

Еластичниот дел и ластикот на ракавите и нозете помагаат тренерките да останат на место при носење.

Дискретното лого на adidas им дава автентичен спортски изглед.

Спецификации:

 • Стандарден крој, спуштени ногавици

 • Ластик на ракавите, нозете и половината

 • Материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Боја: сина / светло сина

 • Шифра на артикл: GD3921

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м 63-68
74 6-9м 69-74
80 9-12м 74-80
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
104 3-4 г. 99-104

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas I MH LOG JOG FL се unisex тренерки за бебиња во кои вашите малечки секогаш ќе бидат подготвени за безгрижна игра.

Комбинацијата од памучна ткаенина и меко руно овозможува чувство на топлина и удобност.

Еластичниот дел и ластикот на ракавите и нозете помагаат тренерките да останат на место при носење.

Дискретното лого на adidas им дава автентичен спортски изглед.

Спецификации:

 • Стандарден крој, спуштени ногавици

 • Ластик на ракавите, нозете и половината

 • Материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Боја: сина / светло сина

 • Шифра на артикл: GD3921

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м 63-68
74 6-9м 69-74
80 9-12м 74-80
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
104 3-4 г. 99-104

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.590 ДЕН
Заштеда 20%
1.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.042 ДЕН
Заштеда 30%
1.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""