Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW ESSNTL HOODIE PO HBR
W NSW ESSNTL HOODIE PO HBR
W NSW ESSNTL HOODIE PO HBR
W NSW ESSNTL HOODIE PO HBR
W NSW ESSNTL HOODIE PO HBR
W NSW ESSNTL HOODIE PO HBR
Женски дуксер
Код на производ:
(BV4126-614)
NIKE

W NSW ESSNTL HOODIE PO HBR

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.373 ДЕН
Заштеда: 1.017 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential е женски lifestyle дуксер кој е еден од нашите класични модели. Направен е од материјал кој е исклучително мек и топол и е погоден за секоја пригода. Подетално

Nike Sportswear Essential е женски lifestyle дуксер кој е еден од нашите класични модели.

Направен е од материјал кој е исклучително мек и топол и е погоден за секоја пригода.

Тој е исклучително лесен и мек, така што ќе ви даде максимална удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Дуксер со капуљача
 • Боја: розова
 • Состав на материјал: 80% памук, 20% полиестер
 • Шифра на артикл: BV4126-614
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Essential е женски lifestyle дуксер кој е еден од нашите класични модели.

Направен е од материјал кој е исклучително мек и топол и е погоден за секоја пригода.

Тој е исклучително лесен и мек, така што ќе ви даде максимална удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Дуксер со капуљача
 • Боја: розова
 • Состав на материјал: 80% памук, 20% полиестер
 • Шифра на артикл: BV4126-614
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CU5442-011
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CZ1876-712
Nike Women's Sweatshirt Round Neck Heritage е секојдневен дуксер кој ќе ве заштити ...
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""