Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M E CB T
M E CB T
M E CB T
M E CB T
Машка маица
Код на производ:
(GD5498)
adidas

M E CB T

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Цена со попуст
1.042 ДЕН
Заштеда: 446 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Тоа што го носите постојано, не значи дека не може да се издвојува како посебено парче облека. Оваа памучна маица има големо лого на adidas на градите, што ви нуди удобност без оглед на сѐ. Подетално

Тоа што го носите постојано, не значи дека не може да се издвојува како посебено парче облека.

Оваа памучна маица има големо лого на adidas на градите, што ви нуди удобност без оглед на сѐ.

Класичните 3 ленти на ракавите и логото на adidas го прават изгледот автентичен.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Бордо / Бело - legacy red mel/white/black

 • Материјал: 100% памук

 • Машка маица

 • Шифра на артикл: GD5498

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Тоа што го носите постојано, не значи дека не може да се издвојува како посебено парче облека.

Оваа памучна маица има големо лого на adidas на градите, што ви нуди удобност без оглед на сѐ.

Класичните 3 ленти на ракавите и логото на adidas го прават изгледот автентичен.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Бордо / Бело - legacy red mel/white/black

 • Материјал: 100% памук

 • Машка маица

 • Шифра на артикл: GD5498

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GD5479
Квалитетот на самиот производ нуди удобност без оглед на сѐ. Оваа памучна маица го има ...
967 ДЕН
Заштеда 35%
1.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GL7295
1.952 ДЕН
Заштеда 30%
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GD5496
Оваа памучна маица има големо лого на adidas на градите и нуди удобност при носење без ...
1.190 ДЕН
Заштеда 20%
1.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""