Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REAL H JSY
REAL H JSY
REAL H JSY
REAL H JSY
REAL H JSY
REAL H JSY
REAL H JSY
REAL H JSY
REAL H JSY
REAL H JSY
Машки дрес
Код на производ:
(FM4735)
adidas

REAL H JSY

Претходна цена
5.588 ДЕН
Моментална Цена
5.588 ДЕН
Цена со попуст
3.353 ДЕН
Заштеда: 2.235 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas REAL MADRID 20/21 HOME JERSEY е машки фудбалски дрес со автентичен дизајн инспириран од дресот што го носат играчите на Реал Мадрид. Наменет за навивачите на легендарниот фудбалски клуб, овој дрес има везен грб на Реал на левата страна од градите. Подетално

adidas REAL MADRID 20/21 HOME JERSEY е машки фудбалски дрес со автентичен дизајн инспириран од дресот што го носат играчите на Реал Мадрид.

Наменет за навивачите на легендарниот фудбалски клуб, овој дрес има везен грб на Реал на левата страна од градите.

Направен е од AEROREADY ткаенина која апсорбира пот од кожата и ви помага да останете суви и да се чувствувате удобно.

Мрежестиот материјал овозможува постојан проток на воздух додека сте на терен или на трибините.

 

Спецификации:

• Стандарден крој

• Кратки ракави; висока јака

• AEROREADY технологија за апсорпција на пот

• Состав: 100% рециклиран полиестер

• Боја: Бела

• Код на производ: FM4735

Карактеристика Вредност
Категорија Дрес
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas REAL MADRID 20/21 HOME JERSEY е машки фудбалски дрес со автентичен дизајн инспириран од дресот што го носат играчите на Реал Мадрид.

Наменет за навивачите на легендарниот фудбалски клуб, овој дрес има везен грб на Реал на левата страна од градите.

Направен е од AEROREADY ткаенина која апсорбира пот од кожата и ви помага да останете суви и да се чувствувате удобно.

Мрежестиот материјал овозможува постојан проток на воздух додека сте на терен или на трибините.

 

Спецификации:

• Стандарден крој

• Кратки ракави; висока јака

• AEROREADY технологија за апсорпција на пот

• Состав: 100% рециклиран полиестер

• Боја: Бела

• Код на производ: FM4735

Карактеристика Вредност
Категорија Дрес
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дрес GN5677
1.041 ДЕН
Заштеда 25%
1.388 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дрес FM0820
1.493 ДЕН
Заштеда 40%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дрес FJ6333
1.493 ДЕН
Заштеда 40%
2.488 ДЕН
Помош