Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NBA M NK DRY TEE TEAM 31 SS
NBA M NK DRY TEE TEAM 31 SS
NBA M NK DRY TEE TEAM 31 SS
NBA M NK DRY TEE TEAM 31 SS
NBA M NK DRY TEE TEAM 31 SS
NBA M NK DRY TEE TEAM 31 SS
NBA M NK DRY TEE TEAM 31 SS
NBA M NK DRY TEE TEAM 31 SS
Машка маица
Код на производ:
(AT0515-100)
NIKE

NBA M NK DRY TEE TEAM 31 SS

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Зачувајте во листата на желби
Оддадете почит на NBA тимот во машката маица на Nike Team 31. Благодарение на технологијата Dri-FIT, оваа лесна маица ви помага да бидете фокусирани на целта пред вас. Подетално

Оддадете почит на NBA тимот во машката маица на Nike Team 31.

Благодарение на технологијата Dri-FIT, оваа лесна маица ви помага да бидете фокусирани на целта пред вас.

Направена е од мека ткаенина и ви дава пријатно чувство.

Има стандарден крој за да имате непречена слобода на движење на теренот и надвор од него.

Спецификации:

 • Состав: 57% памук, 43% полиестер
 • Стандарден крој
 • Dri-FIT технологија
 • Перење во машина
 • Боја: бела
 • Код на производ: AT0515-100
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Оддадете почит на NBA тимот во машката маица на Nike Team 31.

Благодарение на технологијата Dri-FIT, оваа лесна маица ви помага да бидете фокусирани на целта пред вас.

Направена е од мека ткаенина и ви дава пријатно чувство.

Има стандарден крој за да имате непречена слобода на движење на теренот и надвор од него.

Спецификации:

 • Состав: 57% памук, 43% полиестер
 • Стандарден крој
 • Dri-FIT технологија
 • Перење во машина
 • Боја: бела
 • Код на производ: AT0515-100
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица CZ8402-010
Маицата со кратки ракави на Nike Jordan HBR е удобна и привлечна со Jumpman графички пр...
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица AT0515-063
Оддадете почит на NBA тимот во машката маица на Nike Team 31. Благодарение на технологи...
1.493 ДЕН
Заштеда 25%
1.990 ДЕН
Помош