Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASK SPR LT 3S
ASK SPR LT 3S
ASK SPR LT 3S
ASK SPR LT 3S
ASK SPR LT 3S
ASK SPR LT 3S
ASK SPR LT 3S
ASK SPR LT 3S
ASK SPR LT 3S
ASK SPR LT 3S
Машки хеланки
Код на производ:
(DQ3561)
adidas

ASK SPR LT 3S

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Фокусирајте се на вежбите за нозе во овие машки долги хеланки adidas. Направени се од растеглива ткаенина, содржат компресија што се обвива околу вашето тело и го следи секое ваше движење. Подетално

Фокусирајте се на вежбите за нозе во овие машки долги хеланки adidas.

Направени се од растеглива ткаенина, содржат компресија што се обвива околу вашето тело и го следи секое ваше движење.

Наменети за справување со топлината и влажноста, хеланките имаат мрежести делови за циркулација на воздух.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна
 • Материјал: 83% рециклиран полиестер / 17% еластин
 • Машки хеланки
 • Шифра на артикл: DQ3561
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Фокусирајте се на вежбите за нозе во овие машки долги хеланки adidas.

Направени се од растеглива ткаенина, содржат компресија што се обвива околу вашето тело и го следи секое ваше движење.

Наменети за справување со топлината и влажноста, хеланките имаат мрежести делови за циркулација на воздух.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна
 • Материјал: 83% рециклиран полиестер / 17% еластин
 • Машки хеланки
 • Шифра на артикл: DQ3561
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.787 ДЕН
Заштеда 35%
4.288 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.144 ДЕН
Заштеда 50%
4.288 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""