Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

U NSW FLEECE LINED JACKET
U NSW FLEECE LINED JACKET
U NSW FLEECE LINED JACKET
U NSW FLEECE LINED JACKET
U NSW FLEECE LINED JACKET
U NSW FLEECE LINED JACKET
U NSW FLEECE LINED JACKET
U NSW FLEECE LINED JACKET
U NSW FLEECE LINED JACKET
U NSW FLEECE LINED JACKET
U NSW FLEECE LINED JACKET
U NSW FLEECE LINED JACKET
Детска јакна
Код на производ:
(CU9152-010)
NIKE

U NSW FLEECE LINED JACKET

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
2.658 ДЕН
Заштеда: 1.432 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S *
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear јакната за деца има лесен и издржлив надворешен дел и мека и топла постава. Копчањето со патент по целата должина на јакната ви нуди повеќе поволности. Подетално

Nike Sportswear јакната за деца има лесен и издржлив надворешен дел и мека и топла постава.

Копчањето со патент по целата должина на јакната ви нуди повеќе поволности.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, бела
 • Странични џебови
 • Удобен крој
 • Целосно копчање со патент
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Шифра на артикл: CU9152-010
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear јакната за деца има лесен и издржлив надворешен дел и мека и топла постава.

Копчањето со патент по целата должина на јакната ви нуди повеќе поволности.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, бела
 • Странични џебови
 • Удобен крој
 • Целосно копчање со патент
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Шифра на артикл: CU9152-010
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""