Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W D2M AOP 78 TI
W D2M AOP 78 TI
W D2M AOP 78 TI
W D2M AOP 78 TI
Женски хеланки
Код на производ:
(GD4652)
adidas

W D2M AOP 78 TI

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
1.952 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas DESIGNED TO MOVE AOP 7/8 TIGHT се женски хеланки кои ќе им докажат на сите дека сте личност која може да се вклопи во толпата, но и да се истакне во секое време. Подетално

adidas DESIGNED TO MOVE AOP 7/8 TIGHT се женски хеланки кои ќе им докажат на сите дека сте личност која може да се вклопи во толпата, но и да се истакне во секое време.

Овие хеланки не се поместуваат додека вежбате во теретана или се превиткувате за време на јога сесија.

Материјалот за апсорпција на пот дополнително ќе ви помогне да останете суви во текот на денот.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, бела

 • Мрежа од страна

 • Надворешен мрежаст џеб

 • Висок струк

 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот

 • Состав на материјал: 70% рециклиран полиестер, 19% полиестер, 11% еластин

 • Шифра на артикл: GD4652

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL XL 110 - 118
M M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas DESIGNED TO MOVE AOP 7/8 TIGHT се женски хеланки кои ќе им докажат на сите дека сте личност која може да се вклопи во толпата, но и да се истакне во секое време.

Овие хеланки не се поместуваат додека вежбате во теретана или се превиткувате за време на јога сесија.

Материјалот за апсорпција на пот дополнително ќе ви помогне да останете суви во текот на денот.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, бела

 • Мрежа од страна

 • Надворешен мрежаст џеб

 • Висок струк

 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот

 • Состав на материјал: 70% рециклиран полиестер, 19% полиестер, 11% еластин

 • Шифра на артикл: GD4652

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL XL 110 - 118
M M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.430 ДЕН
Заштеда 20%
4.288 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Од едноставен дизајн до значајни резултати, овие adidas TECHFIT LONG TIGHT хеланки ви о...
1.866 ДЕН
Заштеда 25%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.742 ДЕН
Заштеда 30%
2.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""