Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

G NSW HERITAGE TRK SUIT
G NSW HERITAGE TRK SUIT
G NSW HERITAGE TRK SUIT
G NSW HERITAGE TRK SUIT
Тренерки за девојчиња
Код на производ:
(CU8294-478)
NIKE

G NSW HERITAGE TRK SUIT

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.843 ДЕН
Заштеда: 947 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike G NSW HERITAGE TRK SUIT е комплет тренерки за девојчиња на возраст од 8 до 14 години. Тие се многу пријатни и удобни. Класичниот дизајн носи привлечен спортски стил. Подетално

Nike G NSW HERITAGE TRK SUIT е комплет тренерки за девојчиња на возраст од 8 до 14 години.

Тие се многу пријатни и удобни.

Класичниот дизајн носи привлечен спортски стил.

Горниот дел има патент по целата должина.

Капуљачата штити од неповолни временски услови.

Долниот дел тренерки има еластичен дел на ногавиците и еластичен струк.

Овие тренерки се вистинскиот избор за вашето дете.

Во нив вашето дете ќе се чувствува пријатно во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% полиестер

 • Машината за перење е дозволена

 • Стандарден крој

 • Прикажана боја: сина, розова

 • Шифра на артикл: CU8294-478

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 64.5–66
S S 66–69
M M 69–75
L L 75–81.5
XL XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike G NSW HERITAGE TRK SUIT е комплет тренерки за девојчиња на возраст од 8 до 14 години.

Тие се многу пријатни и удобни.

Класичниот дизајн носи привлечен спортски стил.

Горниот дел има патент по целата должина.

Капуљачата штити од неповолни временски услови.

Долниот дел тренерки има еластичен дел на ногавиците и еластичен струк.

Овие тренерки се вистинскиот избор за вашето дете.

Во нив вашето дете ќе се чувствува пријатно во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% полиестер

 • Машината за перење е дозволена

 • Стандарден крој

 • Прикажана боја: сина, розова

 • Шифра на артикл: CU8294-478

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 64.5–66
S S 66–69
M M 69–75
L L 75–81.5
XL XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""