Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKN NSW FILLED JACKET II
NKN NSW FILLED JACKET II
NKN NSW FILLED JACKET II
NKN NSW FILLED JACKET II
NKN NSW FILLED JACKET II
NKN NSW FILLED JACKET II
NKN NSW FILLED JACKET II
NKN NSW FILLED JACKET II
NKN NSW FILLED JACKET II
NKN NSW FILLED JACKET II
NKN NSW FILLED JACKET II
NKN NSW FILLED JACKET II
Детска јакна
Код на производ:
(86G458-A38)
NIKE

NKN NSW FILLED JACKET II

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална Цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
2.634 ДЕН
Заштеда: 1.756 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 XXS
 • 4 XS
 • 5 S
 • 6 M
 • 7 L
 • 8 XL
 • 9 *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike NKN NSW FILLED JACKET II е спортска јакна за момчиња на возраст од 4 до 10 години. Направена е од полиестер, со постава која има синтетичко полнење. Тоа ќе им даде на децата вистинска заштита од ветер и дожд. Подетално

Nike NKN NSW FILLED JACKET II е спортска јакна за момчиња на возраст од 4 до 10 години.

Направена е од полиестер, со постава која има синтетичко полнење.

Тоа ќе им даде на децата вистинска заштита од ветер и дожд.

Впечатливиот camo дизајн на Nike носи привлечен изглед.

Со помош на патентот кој ја протега по целата должина на јакната, лесно можете да ја прилагодите како ви одговара.

Капуљачата ве штити од неповолни временски услови.

Еластичните делови на ракавите спречуваат непотребни движења на материјалот.

Оваа јакна е одличен избор за вашето дете.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% полиестер
 • Постава - полиестер, синтетичко полнење
 • Прикажана боја: Camo print, Multikolor
 • Шифра на артикл: 86G458-A38
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike NKN NSW FILLED JACKET II е спортска јакна за момчиња на возраст од 4 до 10 години.

Направена е од полиестер, со постава која има синтетичко полнење.

Тоа ќе им даде на децата вистинска заштита од ветер и дожд.

Впечатливиот camo дизајн на Nike носи привлечен изглед.

Со помош на патентот кој ја протега по целата должина на јакната, лесно можете да ја прилагодите како ви одговара.

Капуљачата ве штити од неповолни временски услови.

Еластичните делови на ракавите спречуваат непотребни движења на материјалот.

Оваа јакна е одличен избор за вашето дете.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% полиестер
 • Постава - полиестер, синтетичко полнење
 • Прикажана боја: Camo print, Multikolor
 • Шифра на артикл: 86G458-A38
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 86C663-023
Nike Sportswear Windrunner е детска јакна со практичен дизајн инспириран од култниот из...
2.232 ДЕН
Заштеда 20%
2.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""