Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M CAMO BX T
M CAMO BX T
M CAMO BX T
M CAMO BX T
M CAMO BX T
M CAMO BX T
M CAMO BX T
M CAMO BX T
M CAMO BX T
M CAMO BX T
Машка маица
Код на производ:
(GD5877)
adidas

M CAMO BX T

Претходна цена
1.188 ДЕН
Моментална Цена
1.188 ДЕН
Цена со попуст
950 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Mашкаta маица на adidas M CAMO BOX TEE ќе биде со вас од рани тренинзи во теретана до вечерни излегувања со пријателите. Оваа маица одговара за секоја пригода. Подетално

Mашкаta маица на adidas M CAMO BOX TEE ќе биде со вас од рани тренинзи во теретана до вечерни излегувања со пријателите.

Оваа маица одговара за секоја пригода.

Има camouflage графика што служи како позадина за логото на adidas на градите.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна

 • Кратки ракави

 • Camouflage графика

 • Состав на материјал: 100% памук

 • Шифра на артикл: GD5877

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Mашкаta маица на adidas M CAMO BOX TEE ќе биде со вас од рани тренинзи во теретана до вечерни излегувања со пријателите.

Оваа маица одговара за секоја пригода.

Има camouflage графика што служи како позадина за логото на adidas на градите.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна

 • Кратки ракави

 • Camouflage графика

 • Состав на материјал: 100% памук

 • Шифра на артикл: GD5877

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""